Один з регіонів де Всеукраїнська кампанії «Пам’ять Нації» проводить свою активну роботу, є Макарівський район на Київщині. Менше ніж за рік спільно з різними організаціями району було створено та проведено ряд заходів та виставок. І що приємно наша робота є помітною для місцевих активістів. Як результат, 15 лютого, адміністратор камапнії […]

Читати далі  

31 січня в Будинку політосвіти міста Івано-Франківськ відбувся масовий захід, присвячений подіям Першого Великого збору ОУН 1929 року. Участь в ньому взяли представники влади, науковці, члени місцевих націоналістичних організацій, просто небайдужі мешканці міста і, звісно, представники Всеукраїнської кампанії «Пам’ять Нації».

Читати далі  

28 січня за ініціативи Івано-Франківського осередку кампанії «Пам’ять Нації» відбудеться демонстрація фільму «Герої України. Крути. Перша незалежність».

Читати далі  

21 січня в «Козацькому Домі» проходив вечір-пам’яті короля Людовіка XVI. Для тих, у кого зараз виникло питання, як це стосується до України та українців, пояснюємо: Французька революція була першим масштабним терором з боку лівих екстремістів. Смерть Луї XVI стала уособленням цього огидного злочину. Саме Французька революція стала предтечею марксизму, комунізму, […]

Читати далі  

22 січня представники Всеукраїнської кампанії «Пам’ять Нації» та ПП «Національний Корпус» в Івано-Франківську долучилися до загальноміської акції «Ланцюг Єднання» в рамках відзначення 100-річчя з дня проголошення Злуки УНР і ЗУНР.

Читати далі