23 листопада в обрядовому залі Макарівського районного Будинку культури відбулася презентація виставки «Краще б мені ніколи не бачити цього…», яка є спільним проектом Державного архіву Київської області, Всеукраїнської компанії «Пам’ять Нації» та Макарівського районного Будинку культури.

Читати далі  

Цієї осені всеукраїнською компані­єю «Пам’ять Нації», було започаткова­но Історичний лекторій. Відповідно до планів організатора, раз на два тижні у суботу в лекційному залі «Ко­зацького дому» (пров. Т. Шевченка. 5. ст. м «Майдан Незалежності») відбу­ваються зустрічі і відомими істори­ками. які розповідають про малові­домі сторінки з історії України.

Читати далі  

У відділі сфрагістики зібрання колекцій Музею Шереметьєвих, поряд з іншими рідкісними матрицями родових печаток часів Речі Посполитої, зберігається масивна мідна цільна печатка, із зображенням герба «Правда» – виходячої зі стіни фігури лева, який тримає в лапах залізну кулю. Ця ж фігура повторюється і на шоломі. Печатка супроводжується круговим написом «SAMOEL […]

Читати далі