ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕЧАТКИ СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

28 травня до Івано-Франківська завітав керівник Всеукраїнської кампанії «Пам’ять Нації», ведучий Національного Радіо і кандидат історичних наук Олександр Алфьоров, який вперше привіз до міста унікальну тисячолітню реліквію – свинцеву печатку князя Святослава Завойовника датовану 970–971 рр.

Презентація артефакту в поєднанні з цікавою і змістовною лекцією відбулася в читальному залі ім. Б. Гаврилишина Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Після лекції усі бажаючі, а таких виявилося чимало, мали змогу в буквальному сенсі торкнутися історії, а також зробити собі фото на пам’ять.

Івано-Франківський обласний осередок кампанії «Пам’ять Нації» висловлює щиру вдячність за допомогу в організації заходу директору бібліотеки ПНУ Петру Гаврилишину та викладачам Кафедри історії України Людмилі Дрогомирецькій і Андрію Корольку.

А нашим прихильникам, які через ті чи інші обставини не змогли відвідати презентацію княжої печатки, пропонуємо прослухати запис інтерв’ю історика Олександра Алфьорова на радіо «Вежа» (107 FM).

Releated Post