МЕШКАНЦІ ПАШКІВКИ ОТРИМАЛИ ЛИСТИ…

16 червня за сприяння ТОВ «Агрофірма «Київська»» та Пашківської сільської ради й активної участі кампанії «Пам’ять Нації» та Макарівського районного історико-краєзнавчого музею відбулося поверненням рідним символічних копій листів остарбайтерів.

Захід відбувся у сільському Будинку культури під час урочистостей з нагоди Дня села.


Цього дня Пашківка святкувалла своє 355-річчя, у залі не було жодного вільного місця.

Після короткої історичної довідки про славне минуле села до слова було запрошено кандидата історичних наук, адміністратора кампанії «Пам’ять Нації», директора Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталія Гедза.
Краєзнавець присутнім розповів про кампанію «Пам’ять Нації», про проект «НепрOSTі листи» та про історію віднайдення листівок. Після цього були зачитані прзівища з 26 пашківських листів. Рідні та близькі зі сльозима на очах виходили отримати заповітний конверт.


Слід відмітити, що завдяки активній пошуковій роботі Пашківської сільської голови Ользі Кравчук були віднайдені рідні всіх 22 авторів листів. На сьогодні це 4-те село на Макарівщині, де пошуки дали 100% результат…
У свою чергу ми дякуємо представникам ТОВ «Агрофірма «Київська» та Пашківської сільської ради за активну допомогу у пошуку рідних та близьких.

Releated Post