У КОПИЛОВІ ПОВЕРНУЛИ ЛИСТИ ОСТАРБАЙТЕРІВ

13 липня за Копилівської сільської ради й активної участі кампанії «Пам’ять Нації» та Макарівського районного Будинку культури відбулося поверненням рідним символічних копій листів остарбайтерів.

Захід відбувся у на площі перед Будинком культури під час урочистостей з нагоди Дня села. Свято викликало інтерес у місцевих мешканців, а тому велика частина мешканців села завітала сюди.

Листи до копилова привіз кандидат історичних наук, адміністратора кампанії «Пам’ять Нації», директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталій Гедз.
Краєзнавець присутнім розповів про кампанію «Пам’ять Нації», про проект «НепрOSTі листи» та про історію віднайдення листівок.
Загалом по Копилову віднайдено 17 листів. На жаль, за короткий термін вдалося віднайти лише три родини, які цього дня отримали 5 листів.


Зокрема листи Ніни Бажай до свого батька Євдокима Бажай отримував учасник російсько-української війни, мешканець Копилова Сергій Гусєв.
Ми дякуємо представникам Копилівської сільської ради за допомогу у пошуку рідних та близьких і сподіваємося, що ще не один лист буде вручено у Копилові.

Releated Post