ВІДГУКИ НА НАШ ЗАХІД…

«Ваш досвід – приклад для інших. Ви робите Велику і потрібну працю. Завжди готові допомогти», – так прокоментувала наш пост у facebook С.А. Каменєва, директор Державного архіву Київської області.

12 жовтня ми втретє взяли участь у поверненні листів остарбайтерів Макарівщини. І вперше такий захід за нашої участі відбувався за межами районного центру. Ми з трепетом очікували реакції мешканців села.

Прогнозувати щось було дуже важко. Відгуки могли бути як позитивні так і не дуже. Адже люди на сьогодні по різному сприймають історію своїх родин. Хтось шукає і збирає все по крупинкам, а хтось намагається все залишити в минулому і забути.

«Громада села Ніжиловичі щиро вдячна за вручення листів від наших земляків, які в роки війни перебували в Німеччині. Зі сльозами на очах рідні та близькі одержували та прочитували листівки», — почули ми після вручення листів.

Реакція мешканців с. Ніжиловичі нас вразила і ми зрозуміли, що наша справа потрібна людям. І ми маємо її продовжувати.

Сільські голови Макарівщини, якщо ви ще має сумніви чи варто проводити  повернення листів у Вашому селі, то поспілкуйтеся з жителями Ніжилович і всі сумніви розсіються.

Ми ж лише хочемо нагадати, що маємо листи сіл Фасова, Людвиніка, Мотижин, Ситняки, Колонщина, Березівка, Красна Гірка, Борівка, В. Карашин, Соболівка, Комарівка, Копилів, Королівка, Липівка, Макарівська Буда, Новомиронівка, Наливайківка, Небелиця, Плахтянка, Почепин, Рожів, Строївка, Устинівка, Ясногородка.

Також у наших планах повернення листів мешканцям Києво-Святошинського району.

Releated Post