ЛЕКТОРІЙ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ КИЄВА

Цієї осені всеукраїнською компані­єю «Пам’ять Нації», було започаткова­но Історичний лекторій. Відповідно до планів організатора, раз на два тижні у суботу в лекційному залі «Ко­зацького дому» (пров. Т. Шевченка. 5. ст. м «Майдан Незалежності») відбу­ваються зустрічі і відомими істори­ками. які розповідають про малові­домі сторінки з історії України.

Уже відбулося чотири таких заходи. Кандидат історичних наук, директор Макарівськогоо районного історико- краєзнавчого музею, адміністратор кампанії «Пам’ять Нації» Віталій Гедз розповідав про Київську оборонну операцію та про трагедію Бабиного Яру. Доктор історичних наук, декан історичного факультету КНУ ім Тараса Шевченка Іван Патрипяк прочитав лекцію про українських націоналістів у Києві під час гітлерівської окупації. Кандидат філософських наук, представник кампанії «Пам’ять Нації» Руслам Халіков розповідав про боротьбу за автокефалію української церкви у 1917–1921 рр.

Організатори запевняють, що попереду на учасників лекторію че­кає ще багато цікавих і змістовних зустрічей, і запрошують приходи­ти всіх охочих.

Головна відмінність лекторію «Пам’ять Нації» від багатьох інших по­дібних, це те, що він є безкоштовним. Приходьте! Найближчу лекцію заплановано на 17 листопада. Початок о 14.00.

«Культура і життя».

2018. 9 листопада. № 45. С. 4.

Releated Post