ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ

21 січня в «Козацькому Домі» проходив вечір-пам’яті короля Людовіка XVI. Для тих, у кого зараз виникло питання, як це стосується до України та українців, пояснюємо:

  • Французька революція була першим масштабним терором з боку лівих екстремістів. Смерть Луї XVI стала уособленням цього огидного злочину.
  • Саме Французька революція стала предтечею марксизму, комунізму, ленінізму та, як наслідок, мільонів жертв лівих катів по всьому світу в XX столітті, зокрема, в Україні.
  • Король Людовік XVI був прямим нащадком нашої княжни та королеви Франції Анни Ярославни. Вбивство її нащадка — це вбивство нашої крові.

Головним організатором та модератором заходу був філософ-традиціоналіст Едуард Юрченко.

Перед початком основної частини отець Ярослав провів літію за королем-мучеником Луї XVI.

Едуард Юрченко розповідав про перспективи монархії в археофутуристичному світі.

Після Юрченка взяв слово релігієзнавець представник кампанії «Пам’ять Нації» Руслан Халіков.

Кандидат філософських наук Олеся Горгота прочитала лекцію про ліберальний тоталітаризм.

Керівник Всеукраїнської кампанії «Пам’ять Нації», кандидат історичних наук Олександр Алфьоров розповідав про родинний зв’язок Луї XVI з княжною Анною Ярославною. А також про те, як київські князі вплинули на французьких королів.

Завершував вечір Олексій Льовкін — традиціоналіст та правий інтелектуал. Його промова була присвячена тому, як божественне проявляється у великих людей. А також тому, як твориться міф.

Releated Post